Tv servisi

Firma olarak BURSA’DA bir çok markanın Tv ürünlerinin tamir ve bakım servislerini sağlamaktayız. Tv tamir ve bakım hizmetlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Artık saatini sorun etmeyeceksiniz. Gün boyu hizmet ile huzur içinde olacaksınız. Hızlı servis hizmetinizde. Bursa’ nın her bölgesine servis yapılmaktadır.

Servislerimiz sizlere en üst düzeyde  Tv Tamir hizmeti sunarken 1 yıl onarım ve bakım servisleri hizmeti ve yedek parça garantisi vermektedir. Servisimiz %100 müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti sunmaktadır.

Kurulumundan kullanımına kadar her aşamasında özel bir ilgi gerektiren televizyonların bilhassa montajı profesyoneller tarafından gerçekleşmelidir. Bursa Tv servisi için lütfen teknik servisimizden destek alın ve kurulum işleminizi bu şekilde gerçekleştirin. Kendiniz montaj yaptığınız takdirde gözden kaçırabileceğiniz en ufak bir hata ilerde televizyonunuzda oluşabilecek problemin kaynağı montaj yanlışlığından dolayıysa ve servis dışı bir montaj işlemi uygulanmışsa cihazınızın onarımı için yüksek ücretler ödeyebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara